Inwestycja zrealizowana

Wszystkie domy sprzedane

WYBIERZ DOM

Wszystkie domy zostały sprzedane.

O osiedlu

Zapraszamy Państwa do zamieszkania w Zielonych Ogrodach, kameralnym kompleksie domów jednorodzinnych zlokalizowanym na Osiedlu Podolszyce Północ przy ulicy Urodzajnej w Płocku, na który składać się będzie łącznie 12 domów. Projektując osiedle zadbaliśmy o każdy szczegół, chcąc stworzyć dom, w którym sami chcielibyśmy zamieszkać.

Oferujemy Państwu atrakcyjne i przestronne domy w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym i garażem o dwóch różnych powierzchniach. Oba jednak wyróżniają się niezwykłą funkcjonalnością, łącząc w sobie tradycyjną formę z nowoczesnymi akcentami. Domy budowane będą według indywidualnego projektu, który cechuje się niebanalną, choć zarazem prostą i elegancką architekturą. Docelowo osiedle składać się będzie łącznie z 12 domów; 6 większych o powierzchni użytkowej 176,51 m2 i 6 mniejszych o powierzchni 148,38 m2 postawionych na działkach o powierzchni od 560,03 m2 do 980,92 m2.

Kupowany dom wraz z działką stanowić będzie pełną własność nabywcy.

To co nas wyróżnia

Atrakcyjna lokalizacja

Wysoki standard

Osiedle zamknięte

Dwa typy domów

Funkcjonalność

Własny ogród

Prosta i elegancka architektura

Pełna własność

Możliwości aranżacyjne

Plan osiedla

Dogodna lokalizacja

ZIELONE OGRODY położone będą w cichej, spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie oraz największe w Płocku centra handlowe. W bliskiej odległości znaleźć można również tereny rekreacyjno – sportowe. Problemu nie powinien także stanowić dojazd w inne rejony miasta, gdyż osiedle znajduje się w pobliżu wciąż rozbudowywanej obwodnicy miasta. ZIELONE OGRODY to osiedle położone na uboczu od głównych arterii miasta, a jednak wciąż będące jego częścią.

Zielone Ogrody

Galeria

Kontakt

Konatkowy