Inwestycja zrealizowana

Wszystkie lokale sprzedane

WYBIERZ Lokal

Wszystkie lokale zostały sprzedane.

O osiedlu

Kolejną naszą propozycją dla Państwa jest mini osiedle zlokalizowane w Płocku przy ulicy Urodzajnej. Kompleks tworzą trzy kameralne, dwupiętrowe budynki usytuowane wśród pól i sadów na uboczu Podolszyc Północ. Budynki swoją skalą i stylistyką wpisują się w kameralną zabudowę tej części miasta. Nowoczesne bryły i elewacje komponują się z naturalnym otoczeniem osiedla.

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy wprowadzą się do przestronnych i słonecznych wnętrz. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, co daje możliwość ich indywidualnej aranżacji. Lokale posiadają obszerne balkony, a te na parterze prywatne ogródki oraz ogrzewanie podłogowe w standardzie.

Dla wygody osób zmotoryzowanych przewidzianych jest wiele miejsc parkingowych na terenie inwestycji, w budynkach zaprojektowano rowerownie oraz komórki lokatorskie, a z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano plac zabaw.

To co nas wyróżnia

Kameralna zabudowa

Osiedle zamknięte

Funkcjonalne mieszkania

Prywatne ogródki i tarasy

Niska zabudowa

Zieleń osiedlowa

Plac zabaw

Strefa relaksu

Prosta i elegancka architektura

Plan osiedla

Dogodna lokalizacja

Kompleks zlokalizowany w cichej, spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie oraz największe w Płocku centra handlowe. W bliskiej odległości znaleźć można również tereny rekreacyjno-sportowe. Problemu nie stanowi także dojazd w inne rejony miasta, gdyż osiedle znajduje się w pobliżu obwodnicy miasta.

Atutem osiedla jest usytuowanie na uboczu od głównych arterii miasta, a jednak wciąż będące jego częścią.

Zielone Ogrody

Galeria

Kontakt

Konatkowy