SPRZEDAŻ MIESZKAŃ PRZY ALEI ARMII KRAJOWEJ
ZOSTAłA ZAKOŃCZONA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą

O inwestycji

Kolejną naszą propozycją dla Państwa są mieszkania przy alei Armii Krajowej. Czteropiętrowy budynek z jedną klatką schodową wyposażoną w windę, która ułatwi mieszkańcom komunikację, polepszając komfort życia.

Zdecydowanym atutem inwestycji jest ponadnormowa wysokość pomieszczeń. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność a nasz zespół w trakcie prac pomaga Państwu we wprowadzaniu wszelkich możliwych zmian aranżacyjnych. Poczynając od układu funkcjonalnego a kończąc na instalacjach elektrycznych i sanitarnych.

Mieszkania posiadają obszerne balkony, a te na parterze prywatne ogródki oraz ogrzewanie podłogowe w standardzie.

Dla wygody osób zmotoryzowanych przewidzianych jest wiele miejsc parkingowych na terenie inwestycji, w budynku zaprojektowano rowerownie/wózkownie na każdym piętrze. Wjazd na parkingu odbywać się będzie przez szlaban, co zapewni mieszkańcom większy komfort i bezpieczeństwo.

Nowoczesna bryła i elewacja komponują się z sąsiednim osiedlem. Drewniane elementy elewacji nadają budynkowi elegancki ciepły klimat.

To co nas wyróżnia

Prywatne ogródki

przestrzenne balkony

funkcjonalność mieszkań

winda

zieleń osiedlowa

prosta i elegancka architektura

Lokalizacja

Budynek zlokalizowany jest cichej, spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą. W pobliżu znajdują się: szkoły, przedszkola, przychodnie oraz największe w Płocku centra handlowe. W bliskiej odległości znaleźć można również tereny rekreacyjno-sportowe. Problemu nie stanowi także dojazd w inne rejony miasta dla osób niezmotoryzowanych, przystanek komunikacji miejskiej jest tuż obok.

Atutem budynku jest jego usytuowanie, blisko głównej drogi a jednocześnie zasłonięty, wyciszony przez inne bloki.

Armii Krajowej

Szukaj mieszkania

Kliknij piętro aby wybrać mieszkanie

Piętro

Pokoje

Metraż

m2
m2

Plan inwestycji

Galeria

Kontakt

Konatkowy
Numer:
M14
Budynek:
A
Piętro:
1
Metraż:
33.84
Pokoje:
3
Kontaktowy - popup